top of page

Witaj na Nowej Ziemi

W świecie gdzie pieniądze i granice zostały przeterminowane. W świecie, gdzie
wszyscy żyjemy jako jedna ludzkość, połączona przez miłość i Qortal. Witaj w (Grze w Qortal | Portalu na Nową Ziemię) nowym globalnym systemie opartym na dzieleniu się, nie oczekując niczego w zamian, zabezpieczonym zdecentralizowaną infrastrukturą Qortala.

Zrozum jak Wygrać w Qortal, zapoznając się z materiałem poniżej:

 Wygrana teleportuje Cię na Nową Ziemię 

World-in-Hand-psd37899.png

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to nie jest przypadek.

 

Jako obywatel Nowej Ziemi zostałeś wybrany i mianowany wojownikiem pierwszej linii świadomej twórczości. Aby pomóc budować naszą społeczność, musisz wykazać się ogromną zaradnością i w okresie przejściowym żyć na dwóch poziomach równocześnie. Z Nowej Ziemi podajesz ludziom żyjącym w starym systemie pomocną dłoń, ratując ich z otchłani chciwości, rozpaczy i żalu zaburzonego systemu wartości, który ma swoje źródło w wierze w wartość pieniędzy. Twoja amunicja, czyli Prawdziwa Waluta Qortala (#QQQ) już czeka w gotowości. Nie zawahaj się jej użyć!

Nasza wspólna misja to zapewnienie zdrowej, szczęśliwej i ekscytującej przyszłości dla nas samych, czyli dla naszych kolejnych pokoleń.

Nasza wspólna strategia to dzielenie się, nie oczekując niczego w zamian, zabezpieczone zdecentralizowaną infrastrukturą Qortala. Jeśli dobrze rozegrasz swoją część, nasz wspólny wróg, czyli ideologia "Dziel i rządź" zapisze się w historii, jako kolejny z etapów ludzkiej ewolucji.

Los tej planety teraz leży w Twoich rękach.

 
 
 

Możesz również przeczytać skrypt w PDF:

Screenshot from 2023-01-07 21-18-10.png
Screenshot from 2023-01-07 21-18-38.png
odt document.png

Qortal - Interaktywna Instrukcja Instalacji w PDF:

REON Mirror.png

albo posłuchać jako AudioBook w MP3:

heartyoin_edited.png

Włącz polskie napisy i obejrzyj instrukcję na:

Windows

IOS

Linux

Qortal to zdecentralizowany system operacyjny dla całej Ludzkiej Cywilizacji. Dowiedz się więcej odwiedzając: qortal.org

Do dzieła Stwórco.
Nigdy się nie poddawaj!
Powodzenia.

community with 5 birds.png
bottom of page