top of page

#Transformacja umysłu: Niedualna natura świadomości, medytacja i wybaczenie | Jaki jest sens życia?

Zaktualizowano: 6 maj 2020


Pobierz film!


Słuchaj na:

PodBean

Spotify

Pobierz audio w mp3


Witam w dzisiejszym niecodziennym artykule. Mam zamiar zagłębić się w temat, który, wydaje mi się, jest odległy przciętnej osobie urodzonej na obszarze kuli ziemskiej nazwanym Polską, w środowisku, które od dziecka nakłada na nas maskę specyficznych kulturowych wierzeń i motywów społecznych, takich jak religia, poglądy polityczne i rola w społeczeństwie. Dzisiaj spróbujemy wyjść z tego pudła mitów i historii opowiadanych od pokoleń, aby doświadczyć, jak może wyglądać inna rzeczywistość. Każdy oczywiście się w niej znajduje, ale nie każdy ją zauważa. Mam na myśli rzeczywistość z perspektywy niedualności. Co to jest niedualność, jak jest ona powiązana z medytacją, świadomością i wybaczaniem oraz co to wszystko ma w ogóle znaczyć i do czego może nam się to przydać w codziennym życiu?


It’s not a mesure of health, to be well adjusted to profoundly sick society ~ Jiddu Krishnamurti

Jeśli chcemy poznać odpowiedzi na te pytania to zapraszam do otworzenia się na nowe perspektywy i do spojrzenia na te informacje z otwartym umysłem.


Głęboko wierzę, że kiedy zostaną one zauważone to następująca transformacja umysłu zapoczątkuje erę świadomości, prowadząc do znacznego zmniejszenia niepotrzebnego ludzkiego cierpienia na tej dobrze nam znanej powierzchni inteligentnego ciała niebieskiego, nazwanego kulą ziemską, orbitującego we wszechświecie. W ten oto sposób witam w REON, w miejscu odnowy Twojego ciała i umysłu.Szybki abstrakt: 1. Zacznijmy od podstaw czyli czym jest metoda naukowa.

2. Iluzja wolnej woli i środowisko.

3. Zmiany strukturalne i technologiczny potencjał.