top of page

Gramy w Qortal | Portal na Nową Ziemię

Witaj na Nowej Ziemi!


W świecie gdzie pieniądze i granice zostały przeterminowane. W świecie, gdzie wszyscy żyjemy jako jedna ludzkość, połączona przez miłość i Qortal. Witaj w Grze w Qortal, czyli w Portalu na Nową Ziemię.


Jeśli trafiłeś na tę stronę, to nie jest przypadek.

Jako obywatel Nowej Ziemi zostałeś wybrany i mianowany wojownikiem pierwszej linii świadomej twórczości. Aby pomóc budować naszą społeczność, musisz wykazać się ogromną zaradnością i w okresie przejściowym żyć na dwóch poziomach równocześnie. Z Nowej Ziemi podajesz ludziom żyjącym w starym systemie pomocną dłoń, ratując ich z otchłani chciwości, rozpaczy i żalu zaburzonego systemu wartości, który ma swoje źródło w wierze w wartość pieniędzy. Twoja amunicja, czyli Prawdziwa Waluta Qortala (#QQQ) już czeka w gotowości. Nie zawahaj się jej użyć! Nasza wspólna misja to zapewnienie zdrowej, szczęśliwej i ekscytującej przyszłości dla nas samych, czyli dla naszych kolejnych pokoleń. Nasza wspólna strategia to dzielenie się, nie oczekując niczego w zamian, zabezpieczone zdecentralizowaną infrastrukturą Qortala. Jeśli dobrze rozegrasz swoją część, nasz wspólny wróg, czyli ideologia "Dziel i rządź" zapisze się w historii, jako kolejny z etapów ludzkiej ewolucji.


Zrozum jak Wygrać w Qortal, zapoznając się z materiałem poniżej:Ten film możesz również obejrzeć na YouTube oraz Archive.


Zwycięstwo teleportuje Cię na Nową Ziemię.

Los tej planety teraz leży w Twoich rękach.


Ten materiał jest stworzony na podstawie książki PDF, która dostępna

jest w podstronie REONa pod adresami qort.pl oraz reon.pl/qortpl

dostępna również w wersji angielskiej pod adresami qort.io oraz reon.pl/qort


Qortal to zdecentralizowany system dla całej Ludzkiej Cywilizacji.

Dowiedz się więcej odwiedzając qortal.org


Powodzenia, miłej zabawy i do usłyszenia wkrótce.

90 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page