top of page

Game Over | Transformacja systemu: przez kryptowaluty po bezpieniężny system oparty na zasobach

Zaktualizowano: 7 cze 2022


Pobierz film!Słuchaj na:

PodBean

Spotify

Pobierz audio w mp3
Pobierz nasz PDF: Praktyczny Poradnik Kryptowalut, zawierający instrukcje krok po kroku, jak bezpiecznie kupić kryptowaluty po raz pierwszy. Najnowsze wydanie naszego poradnika możesz znaleźć na samym dole naszej witryny lub poprzez zapis do newslettera!


Oto linki do ostatniej publikacji naszego krypto poradnika, wraz z poprzednimi wersjami:


Krypto Poradnik 2.12 z 06.2022

Krypto Poradnik 2.11 z 12.2021

Krypto Poradnik 2.05 z 10.2021

Krypto Poradnik 2.04 z 06.2021

Krypto Poradnik 1.00 z 12.2020


Witaj!

W dzisiejszym artykule zagłębimy się w temat, który nie jest bezpośrednio powiązany ze zdrowiem naszego ciała, ale operuje na poziomie zdrowia psychicznego naszego umysłu chodzi o pieniądze.


Mam zamiar wytłumaczyć, jak tworzenie pieniędzy przez kartele finansowe utrzymuje społeczeństwo w niewoli poprzez ciągłe spłacanie niekończącego się długu. Opowiem również o alternatywie, która zamienia się w rewolucję finansową, pozwalającą na to, abyś stał się własnym, niezależnym bankiem – są to kryptowaluty. Na koniec przedstawię, jak według mnie będzie wyglądać przyszłość pi​​eniędzy oraz do czego to wszystko nas doprowadzi. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak zostałeś oszukany przez bank oraz co możesz zrobić, aby zachować wartość swoich pieniędzy zanim będzie za późno, to gorąco zapraszam do oglądania i jednocześnie witam w REON, w miejscu odnowy twojego ciała i umysłu.


Proszę, zdaję sobie sprawę z tego, że dla niektórych jest coraz trudniej, aby poświęcić 40 min uwagi bez bycia zdekoncentrowanym, ale chciałem Ci powiedzieć, że to teraz od Ciebie zależy nasza przyszłość i jeśli chciałbyś dowiedzieć się co możesz zrobić, polecałbym obejrzeć ten materiał do końca.


W skrócie: 1. Podstawowa przyczyna generująca zaburzony system wartości.

2. Przemoc strukturalna.

3. Prawdziwe bogactwo.

4. Kryptowaluty.

5. GAME OVER - upadek piramidy globalnych zasobów i wartości.


1. Podstawowa przyczyna generująca zaburzony system wartości.