top of page

Co oznacza REON?

REON to skrót dwóch pierwszych liter z naszego hasła, "Restoring Oneself", które dosłownie oznacza odnawianie jednostki. Jest to proces odnowy wrodzonego potencjału, który znajduje się w każdym z nas, a zarazem zauważenie, że jako obywatele jednej planety musimy ze sobą współpracować, ponieważ tworzymy jedność.

Trzy filary REON

Nasza wizja opiera się na trzech fundamentalnych modelach rzeczywistości, które kierują każdą z naszych decyzji:

Odnowa

REON name Black.jpg
Każdy z nas urodził się z  potencjałem na stworzenie najlepszej wersji samego siebie, a najbardziej znaczący wpływ ma środowisko, którym się otaczamy.

Jakość

REON quality line.jpg
Jedyna stała to zmiana. Dlatego w REON mamy obsesję na punkcie zmiany naszych codziennych zachowań, które doprowadzą nas do podniesienia jakości naszego życia.

Jedność

REON Earth kolor.jpg
Jako obywatele jednej planety, musimy zwrócić uwagę na fakt, że wszyscy jesteśmy od siebie zależni, więc mając na uwadze perspektywę globalną, działamy lokalnie.

Cel?

Dlaczego stworzyliśmy REON?

Bardziej niż kiedykolwiek, nasz świat potrzebuje radykalnej transformacji umysłu, Rewolucji Wartości, która rozpozna, że wszyscy jesteśmy jedną planetą. Jako ludzka rodzina posiadamy znacznie większy potencjał, niż kiedykolwiek moglibyśmy to sobie wyobrazić. Możemy rozkwitać w technologicznej obfitości i wspólnie tworzyć piękną i ekscytującą przyszłość, możemy wyruszyć na odkrywanie nowych światów, albo cierpieć niepotrzebnie, będąc zaślepionym historiami, które powtarzamy sobie w kółko przez nasz zbiorowy zeitgeist.

REON jest tutaj, aby zmienić historię.

Rewolucja jednak rozpoczyna się od wewnątrz, zaczyna się w każdym z nas. Zaczyna się od odnowy wrodzonego potencjału naszego ciał i umysłu oraz przejęcia nad nimi kontroli, ponieważ jeśli one funkcjonują optymalnie, jesteśmy w stanie zauważyć, że wszyscy jesteśmy w tym razem i musimy współpracować, aby dzięki technologicznej obfitości, zminimalizować niepotrzebne ludzkie cierpienie,

zarazem podnosząc jakość naszego doświadczenia.

Wizja

W REON zapewniamy niezbędne informacje oraz narzędzia dzięki którym jesteś w stanie odnowić wrodzony potencjał swojego ciała i umysłu. Przejmując kontrolę nad swoim zdrowiem, stajesz się lepszą wersją samego siebie, podnosząc jakość swojego życia, oraz życia tych, na których najbardziej Ci zależy.

Nasz team?

Nieustannie dąży do stworzenia najlepszej wersji samego siebie. Będąc zmianą, którą chce widzieć na świecie, stworzył REON, aby dzielić się praktyczną wiedzą i narzędziami podnoszącymi jakość życia.

Podróżnik i triathlonista. 

SIMON JAMES

Po więcej informacji :

  • logo-mark-primary
MAGDALENA
 

Fotografka i stylistka jedzenia. Kocha odkrywanie nowych smaków, slow life i minimalizm. Uwielbia poranki ze swoją matą do jogi. Miłośniczka dalekich podróży i ekstremalnych wrażeń.

Po więcej informacji :

  • Instagram


 
W przypadku jakichkolwiek pytań,
prosimy skorzystać z formularza obok
lub napisać wiadomość e-mail:

simjames@protonmail.com

 

Dzięki za zgłoszenie!

bottom of page